Referanslar

Projemiz Hakkında GörüşlerÖğrenciden Özel Ders projesi kapsamında Üniversiteli Öğretmenlerden destek alan bazı velilerimizin proje ile alakalı görüşleri

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Mansur Akçay hakkında görüşleri"

Mansur Bey ve de (bizden değil) bir başka öğretmen olmak üzere 2 öğretmenden destek aldık. Çalışmalarımızı iş ofisimizde yapıyorduk. Şunu öncelikle söylemeliyiz ki diğer öğretmenle çalışmaları kameradan takip ediyorduk ama Mansur Beyle yapılan çalışmayı sadece 1 kez izledik sonrasında izlemeye gerek duymadık. 14 yaşındaki bir kız çocuğunun yalnız güvenle ders çalışmaları için bırakabileceğimiz güven dolu, disiplinli bir öğretmen. Kızımızın sadece Matematik de değil tüm derslerde, ders planlaması yapması ve düzene koyması noktasında biz çok çok fayda sağladık. 1. TEOG da 25 yanlıştan 2. TEOG da 14 yanlışa kadar inebildik. Bu bizim için çok güvenli ve verimli bir çalışma oldu. Yine sizinle çalışmak istiyoruz ve çevremize de tavsiye ediyoruz. Dönüşünüz ve takibiniz için teşekkür ederiz.

Elif Özgü

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Serra Çınar hakkında görüşleri"

Serra çınar'dan aldığımız derslerden gayet iyi gidiyor, memnunum. Çocuğumda ilerleme görüyorum, herkese tavsiye ediyorum. Yardımcı olduğunuz için sizlere de teşekkür ederiz.

SELDA ULUKAN

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen ALİ BERK SAĞLAM hakkında görüşleri"

Gerçekten çok güzel bir anlatımı var. Verdiği dersten çok memnunum sorulara karşı farklı açılardan bakmam sağladı

Dilara Bolut

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen ALİ BERK SAĞLAM hakkında görüşleri"

Derse zamanından önce gelip konuya hakim olması, önceden çalışıp gelmesi büyük bir avantaj. Sayesinde ufkum genişledi, dünyaya farklı pencerelerden bakabiliyorum. Gerçekten çok faydalı oldu benim için. Her hafta düzenli ders alıyorum. Çok başarılı gerçekten...

Mustafa Balıkçı

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Dilara YILDIRIM hakkında görüşleri"

7 .ve 4 sınıfa giden kızlarıma. 2 aydır ders veriyor çocuklarım da bende çok memnunuz. Yaşı genç olmasına karşın çok disiplinli ve ilgili bir hoca. Tavsiyem üzerine arkadaşlarımın çocuklarınada ders vermeye başladı onlarda çok memnunlar. Çocuklarda ilerlemeyi başta öğretmenleri ve beni çok memnun etti. Burdan DİLARA HOCAMIZA İLGİSİ VE ÇABASI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Asu GENEZ

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Muhammed Taha Gökhan hakkında görüşleri"

Muhammet Taha Beyden çok memnunum oğlum onun sayesinde derslere daha çok ilgi duymaya başladı konuya hakim olduğu için çok iyi anlatabiliyor bunun yanı sıra beyefendi kişiliği ile öne çıkıyor.

Meltem Murat

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Öykü YALÇIN hakkında görüşleri"

Öykü Hanım gerçekten çok yaratıcı bir öğretmen. Kızım ders dinlerken hiç sıkılmıyor,aksine ders saatlerini dört gözle bekliyor.Kızımın notlarında fark edilir bir artış söz konusu. Öykü Hanım ders vermesinin yanında kızım için tam bir rol model oluyor. Öğretmenimize çok tavsiye ederiz ve öğretmenimizi herkese tavsiye ederiz.

Ahmet Gürsoy

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen MERVE SEZGİN hakkında görüşleri"

Merhaba, kızım için gelen Merve Sezgin öğretmenden kızımda bende çok memnun kaldık. Anlatımı ve disiplini çok hoşuma gitti, teşekkürler.

FATMA KIVRIM

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Eda Özen hakkında görüşleri"

matematik dersinde hiç iyi değilim. eda abla sayesinde 4. sınıf dersimi, geometriyi çözdüm ve hepsinden 70 yada 75 notlar aldım. güler yüzlü çok iyi bir öğretmen. Seni seviyorum Eda Abla.

Volkan Turan

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Esra ÜÇÜNCÜOĞLU hakkında görüşleri"

Esra hocam çok iyi edebiyat anlatır, sıkılmazsınız arkadaşlar cidden :)

Fatmanur Tuna

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Zeynep Güneri hakkında görüşleri"

Öncelikle OgrencidenOzelDers.Com'a minnetarız ailecek bize Zeynep hanım ı önerdiğiniz için cok teşekkür ederiz. kızımız Öğretmenini cok seviyor. bizde onu böyle mutlu gördükçe seviniyoruz. zeynep hanım gercekten işine gönülden bağlı bir Ögretmen güler yüzlü, sevecen sabırlı ve kesinlikle bir öğrenciye nasıl davranacağını iyi biliyor. memnuniyetimizi dile getirebildiysem ne mutlu bize. Tekrar teşekkür ederim :)

Deniz Eren

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hümeyra Bilge Kalem hakkında görüşleri"

Kızım ve ben Hümeyra hocamızdan çok çok memnunuz. Kurum olarak Hümeyra Hanımı bize yönlendirdiğiniz için de size teşekkür etmek isteriz. İlginize ve takibinize teşekkür ederiz. Hocamızın ile derse devam edeceğiz. Teşekkürler...

Dilek Şennaz

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen ERAY EŞKİLİ hakkında görüşleri"

çok başarılısınız canım arkadaşım

zülfikar bahri

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Yaren Kılıçaslan hakkında görüşleri"

Kızımıza derslerinde destek verecek, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü genç bir öğrenci ablasının olmasından son derece memnunuz. .. Öz güvenli, ilkeli, hedefleri doğrultusunda eğitimini devam ettiren bu genç arkadaşımıza sağlık ve başarılar diliyoruz... Akçay Ailesi

Uğur Akçay

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Medya Kızıl hakkında görüşleri"

Tek kelimeyle efsane anlatıyor.Okuldaki hocamdan bir türlü öğrenemediğim konuları bile artık biliyorum.Teşekkürler ogrencidenozelders ailesine ve Medya hocama...

Bahar Işık

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nazlı Can Küçükçelebi hakkında görüşleri"

Daha önce adınızı duymuştum gerçekten öğretmenliği iyi yaptığınızı ve başarılı öğrenciler yetiştirdiğinizi duydum. En yakın zamanda çocuğuma ders vermenizi istiyorum. Umarım kabul edersiniz. iyi günler dilerim.

Berkay ÇEtinkaya

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Şahzar Merve Güler hakkında görüşleri"

harik derslerimde çok büyük bir etki bıraktı

zeynep ece

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Aslıhan Ayşe Buz hakkında görüşleri"

Aslıhan Ayşe Buz hocamızdan çok memnun kaldık. Oğlum da İngilizce dersini sevmeye başladı. Çünkü artık derslerde daha aktif olabileceğini hissetti. Uygun Fiyatlarınız , sürekli bilgilendirmeleriniz ve geri dönüşleriniz ile ilgili her zaman her ortamda OgrencidenOzelDers.Com 'u anlatıyor olacağım. Syg Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Libadiye Şubesi Akbank

Saadet Tekin

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Orhan demirtaş hakkında görüşleri"

çok kaliteli bilgilere sahip bi öğretmen arkadaşımdır.kesinlikle tavsiye ederim.

harun reşit ayvacı

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ezgi Turan hakkında görüşleri"

Faceden Öğrenciden Özel Ders başlığı altında bir gönderi gördüm. Oğluma İngilizce dersi konusunda yeterince yardımcı olamadığımdan arayıp görüştüm. Kendileri Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi olan Ezgi Turan'ın ders verebileceğini söylediler. Ezgi hanımın gerek öğrenciye yaklaşımı, iletişimi gerekse verdiği ders konusunda çok memnun kaldık. Ayrıca aracı olan ajansın ders sonrası arayıp memnun kalıp kalmadığımızı sormaları ciddi çalışma sistemleri olduğunu gösteriyor. Kendilerine bu konuda da teşekkür ediyorum.

FUNDA HANIM