TAMER C. ZENGİN

Öğretmen ProfiliÖğretmen Profil Bilgileri

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Hukuk Bölümünde Okuyor

Bay, 24 Yaşında

Verdiği DerslerVerdiği Dersler, Süreleri ve Ücretleri

SEVİYE DERS DERS SÜRESİ DERS ÜCRETİ
İlköğretim (Okula Takviye) Türkçe 60 DK 60 TL
İlköğretim (Okula Takviye) Matematik 60 DK 60 TL
İlköğretim (Okula Takviye) Sosyal Bilgiler 60 DK 60 TL
İlköğretim (Okula Takviye) Öğrenci Koçluğu 60 DK 60 TL
İlköğretim (TEOG Hazırlık) Türkçe 60 DK 60 TL
İlköğretim (TEOG Hazırlık) İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük 60 DK 60 TL
İlköğretim (TEOG Hazırlık) Öğrenci Koçluğu 60 DK 60 TL
Lise (Okula Takviye) Türkçe 60 DK 60 TL
Lise (Okula Takviye) Edebiyat 60 DK 60 TL
Lise (Okula Takviye) Tarih 60 DK 60 TL
Lise (Okula Takviye) Coğrafya 60 DK 60 TL
Lise (Okula Takviye) Öğrenci Koçluğu 60 DK 60 TL
Lise (YGS - LYS Hazırlık) Türkçe 60 DK 60 TL
Lise (YGS - LYS Hazırlık) Edebiyat 60 DK 60 TL
Lise (YGS - LYS Hazırlık) Coğrafya 60 DK 60 TL
Lise (YGS - LYS Hazırlık) Tarih 60 DK 60 TL
Lise (YGS - LYS Hazırlık) Öğrenci Koçluğu 60 DK 60 TL

Kişisel BilgilerÖğretmen Kişisel Bilgiler

Yaklaşık  4 senedir  ''Bilge Kalem''  bünyesinde     farklı   seviyelerde  ,  farklı  branşlar olmak üzere özel  ders  verip ,aynı  zamanda   'eğitim  koçluğu''  yapmış  bulunmaktayım. 

 

  Üniversite sınavında ''ts'' puan türünde 2 yıl üst üste   Türkiye  derecesi  yapıp  ilk  bine  giren bir  grafik yakalamış  bulunup  edindiğim bu bilgi birikimini  sadece  ''ders vermek''  kavramı  üzerine  odaklamak yerine  bu  bilgi birikimini  aynı zamanda  ''öğrenci'' ile    arada  sevgisel  bir bağ kurup  ona sadece  ''ders'' anlatan bir  obje olmaktan çok ; onu anlayan ,  empati kurabilen ,  ona dersi ve  ders dinlemeyi zevkli bir  hale getiren  bir  birey  ,  rol modeli  olmanın bana verdiği  ''huzur '' ders vermek isteme ve vermemdeki  en büyük  etken .

How ı met your mother , Game of thrones , The walking dead , Avrupa yakası
Politika , sanat , sınema , rollerblade , kort tenıs
Öncelikli referansım öğrenci ile yapacağımız ilk ders olup , Güncel referanslar istek doğrultusunda verilmekle birlikte ana referanslar : Prof Dr. Tuğba Karatepe , Doç Dr. Erol Gündüz , Yar doç dr. Filiz Dığıroğlu

Ders Verdiği YerlerÖğretmenin Ders Verdiği İl, İlçe ve Semtler

İL İLÇE SEMT
İstanbul Üsküdar Altunizade
İstanbul Üsküdar Ferah
İstanbul Üsküdar Merkez
İstanbul Üsküdar Kısıklı
İstanbul Ümraniye Merkez
İstanbul Kadıköy Merkez

Yorumlar

 1. Ali Şengül
  2016-10-06 02:33:39
  Tamer hocam sayesinde derslerimde artış oldu. Üniversite kazanmamda etkili oldu. Onun ile Türkçe dersini sevdim...
 2. Arzu ÇİFTÇİ
  2016-10-06 05:21:51
  Arkadaşlarım öğrenciden ders mi alınır dediler. ama biz aldık. Çok da iyi oldu. Seviyeleri yakın olması avantaj oldu ve akademik olarak başarımız çok yükseldi. Sadece İngilizce den 1 kez 90 aldık ki sizden destek almadığımız bir öğretmenle ile çalışmıştık. Sizden aldığımız 3 öğretmenin ders çalışmalarından daimi 100 aldık. Biz sağlık düşünüyoruz. İleride de tıp. Bu nedenle Birhan Baykal Beyle Eylül 2015-16 da yine derslere başlayacağız. Fizik Kimyadan yazılı öncesi ama Türkçe ve Dil Anlatımdan dersi ise her hafta almak istiyoruz. Tümü için sizinle çalışmak istiyorum. Birhan Beyin, Ertuğrul Beyin ve de Tamer Beyin tüm ders anlatımlarından çok memnun kaldık. Kızım ilgili olunmasını seven biri. Bu çalışmalarda başarı ve memnuniyet beraber oluştu. Kurumsal olarak desteğiniz ve yönlendirmelerinize ve de öğretmenlerimizin emek ve gayretlerine teşekkür ederim. A. ÇİFTÇİ
 3. Betul Kosebay
  2016-10-15 18:32:19
  Sevgili Tamer'cim ile 2015 senesinde Bilge Kalem kurumundan bır hocamız vesilesi ile tanıştık. Istegımızı kırmayıp oğlum Şeref'e sadece tamamlayıcı 1 turkce dersı vermesı adına hayatımıza gırıp o tarıhten ıtıbaren hayatımızda olan bır ınsan. Bır abı sevgısı ıle ogluma yaklasıp onun ıcın bır ogretmenden cok bır abi oldu aynı zamanda. Çocugumun teog sınavında Türkçe den full yapmasında oldukca etkili oldu . Bu tarz ınsanları ıcınde barındıran ve bızım de tanısmamıza vesıle olan Bilge kalem kurumuna yapmıs oldugu calısmalardan dolayı tesekkur edıyorum cocugum ve kendim adına .
 4. Sait özkan
  2016-12-31 18:05:10
  Tamer Bey'in bilge kalem bünyesinde bulunduğunu tesadüfen siteyi gezinirken gördüm ve farkettim açıkçası çok mutlu oldum.Çünkü kendisini kısmen tanıyan biri olarak şunları diyebilirim ki ; kendisi oldukça başarılı bilgi düzeyi yüksek ve bütün bunları genel kültür seviyesiyle birleştirip bir sevgi çemberinde aktarabilen bir insan.En kısa zamanda kendisinden ders talebimiz olacaktır.başarılarının devamını diliyorum.

Yorum Yap

Lütfen Tüm Alanları Doldurunuz *